Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Komfort pracy małego przedsiębiorcy

Uwaga!! fałszywe e-maile

                  W sieci rozsyłane są e-maile wraz z załącznikami , których otwarcie powoduje zaszyfrowanie i utratę wszystkich danych 

BEZ   MOŻLIWOŚCI  ICH  ODZYSKANIA.                           Jeżeli otrzymacie Państwo maile dotyczące kontroli skarbowej w rzekomym  "naruszeniu o składaniu fałszywego dochodów" (pisownia zgodnia z oryginalną treścią) lub konieczności zapłaty niesprecyzowanego podatku  czy faktury wiążące się z koniecznością otwarcia załącznika celem zapoznania się ze szczegółami, należy się zastanowić, czy coś takiego rzeczywiście nas dotyczy.

Naszą baczną uwagę POWINNY  zwrócić e-maile kierowanie w treści np "od biuro do biuro" lub z niestandardowymi rozszerzeniami np "undelete".

 

OTWARCIE ZAŁĄCZNIKÓW POWODUJE UTRATĘ WSZYSTKICH DANYCH I TO NIE TYLKO NA DANYM URZĄDZENIU ALE RÓWNIEŻ NA URZĄDZENIACH POWIĄZANYCH.

 

Katarzyna Twardowska-Stupczyńska

1-08-2016